www.cena-d.cz
 úvod | magazín Ď | městská kola | krajská kola | celostátní kolo | nominace | kolegium | přehled oceněných | fotogalerie | statut | partneři | ohlasy | slovo pořadatele | kontakt

Realizovaná krajská kola 2018:
   - Jihočeský kraj
   - Jihomoravský kraj
   - Královéhradecký kraj
   - Karlovarský kraj
   - Liberecký kraj
   - Moravskoslezský kraj
   - Olomoucký kraj
   - Pardubický kraj
   - Plzeňský kraj
   - region hl. m. Prahy
   - Středočeský kraj
   - kraj Vysočina
   - Ústecký kraj
   - Zlínský kraj
Krajské nominace 2018
Krajská Kolegia 2018
Krajská kola další ročníky
 

C E N A   Ď   V K R A J I    V Y S O Č I N A   2 0 1 8


Datum a místo konání: 3. května 2018 v Gotickém sále historické radnice v Jihlavě

Záštita: primátor města Jihlava pan doktor Rudolf Chloupek

cena Ď

Poděkování:

Od roku 2014 se město Jihlava ujalo role hostitele krajského kola na Vysočině a velký dík náleží někdejšímu primátorovi panu Jaroslavu Vymazalovi, že ceně Ď v Jihlavě otevřel dveře a osobně se zajímal o její myšlenku. Když po volbách zastal funkci primátora pan doktor Rudolf Chloupek, napsal jsem mu dopis, v němž jsem poděkoval městu Jihlava za stávající podporu a vyzdvihl jsem zásluhu jeho předchůdce a poprosil, zda by i pan Chloupek mohl cenu Ď podporovat. A stalo se. Bez jakýchkoliv protekcí a čehokoliv okolo to prostě v Jihlavě funguje nádherně. Pan doktor Chloupek se s námi jako primátor letos rozloučil, neboť již pro další období nekandiduje, nicméně do projetu se zapsal navždy jako vstřícný podporovatel, který si nikdy nenechal ujít možnost setkat se s mecenáši a dobrodinci a to i mimo kamery, jen tak lidsky – to po těch letech poznáme – a za to mu patří velký dík!

Na akci také zaznělo, že 18 let se těšíme ze vzácné spolupráce s Národním divadlem, že si, nezištné podpory ze strany Nadačního fondu pomoci Karla Janečka a sklárny Artcristal Bohemia, mediální spolupráce s ČRo Dvojka a s dalšími partnery.

cena Ď

Přehled krajských nominací v kraji Vysočina:
http://www.cena-d.cz/nomkrajvysocina2018.html


Složení krajského Kolegia ceny Ď v kraji Vysočina:
http://www.cena-d.cz/kolegiumkrajvysocina2018.html


cena Ď

cena Ď

cena Ď

„Cenu Ď v kraji Vysočina 2018“ z rukou primátora Jihlavy pana doktora Rudolfa Chloupka převzal pan Petr Palovčík.

Neformální video z akce – aneb „Hmmmm na počest oceněného!“ – najdete zde: (https://youtu.be/ZQpJ5FVZcu4) nebo zde:


Znění vítězné nominace Oblastní charity Třebíč:

Petr Palovčík - Pomáhá všem potřebným, zastupuje nemocnici v Třebíči, pro kterou shání finance, pomáhá Oblastní charitě Třebíč, moderuje dobročinné akce, spojuje lidi, kteří mohou dávat s těmi, kteří jejich pomoc potřebují - Petr Palovčík je velmi empatický k potřebám druhých. Zasloužil se o mnoho dobrých projektů, které pak moderuje. Umí jednat s lidmi a dává jim správný směr pro pomoc ostatním. Vím, že i sám, v soukromém životě pomáhá potřebným. Je neskutečně plný dobrých nápadů, které mohou pomáhat, srší energií., ale i letní tábory.

Za cenou Ď na Vysočinu jsme se vypravili zapůjčeným vozem Hyundai i40 od pana Václava Šrámka z AUTOPRODEJ Šrámek v Plzni na Nepomucké. V souvislosti s tím vznikl také článek v rámci cyklu „40 výletů s i40“, který můžete číst zde.

Text, foto: Richard Langer
Produkce, nominační kampaň, správa webu a video: Jitka Langerová


  nahoru   |   domů
     produkce: +420/774 419 696                               pořadatel: +420/608 702 768                               cena-d@centrum.cz                               www.cena-d.cz