www.cena-d.cz
 úvod | magazín Ď | městská kola | krajská kola | celostátní kolo | nominace | kolegium | přehled oceněných | fotogalerie | statut | partneři | ohlasy | slovo pořadatele | kontakt

Realizovaná městská kola 2017:
   - městská cena Ď v Berouně
   - místní cena Ď v Blovicích
   - místní cena Ď v Chodově
   - městská cena Ď v Děčíně
   - městská cena Ď v Litvínově
   - městská cena Ď v Novém Boru
   - městská cena Ď v Olomouci
   - městská cena Ď v Ostrově
   - místní cena Ď v Pardubicích
   - místní cena Ď v Plzni
   - městská cena Ď v Poděbradech
   - městská cena Ď v Ústí n. L.
   - městská cena Ď ve Znojmě

Městské nominace 2017
Městská Kolegia 2017

Městská kola další ročníky
 

M Í S T N Í   C E N A   Ď   V   P L Z N I   2 0 1 7


„Místní cena Ď v Plzni 2017“ udělena 2. 2. 2017 pod patronací Realitní kanceláře EVROPA Plzeň.

Byznys je byznys a charita je charita. Umění života možná spočívá i v tom, že úspěšný byznysmen se umí podělit o svůj úspěch s potřebnými a naopak v oblasti charity nadšenci dokážou pomoct jednotlivci bez ohledu na to, kým byl, kdo je, co má nebo nemá. Všechno tohle avšak musí fungovat na bázi dobrovolnosti, aby to mělo ty správné grády…

Zaplněné hlediště Divadla Dialog v Plzni bylo svědkem předání „Místní ceny Ď v Plzni 2017“. Stalo se tak při příležitosti 10. ročníku talk show „Plzeňská souhvězdí“, kde jsme byli představeni jako hostitelé této akce. Také proto dostala za čestný úkol jednatelka RK EVROPA Plzeň – Renée Zedníčková – předat jednomu z pěti v Plzni nominovaných „místní cenu Ď“.

Během večera byly v talk show představeny osobnosti, coby „hvězdy plzeňského regionu“ podle vnímání moderátora (a našeho spolupracujícího realitního makléře) v tomto pořadí: Jiří Plevka st. (vybudoval Rodinný pivovar Chodovar), Jakub Zindulka (ředitel Divadla Dialog), Martin Dohnal (vybudoval super moderní tiskárnu etiket v Karštejně), Samuel Vokurka (onkolog křtící zde s kolegy novou knihu), Anna Hostičková (architektka milující Plzeň) a posledním hostem show byla naše jednatelka Renée Zedníčková (která představila dva z nejlepších makléřů celé sítě Evropa v ČR - Karla Černého a Marka Otavu – aby poté předala &b dquo;místní cenu Ď“).

Držitelkou místní ceny Ď se stala paní Jana Červánková - za nadstandardní pracovní a osobní nasazení v plzeňské hospicové péči Domov, kde působí jako ředitelka.

Autorem nominace bylo Místní Kolegium ceny Ď v Plzni 2017 a text nominace zněl:

Jana Červánková - je ředitelkou plzeňské hospicové péče – Domov. Práce paní Červánkové i celého hospice si nesmírně vážím, protože se pustili do činnosti, která je velice chvályhodná, nicméně na jejím konci je vždycky smrt. Ta smrt, které se většina lidí bojí a tak financování organizace je věčný boj. Pomáhá lidem pochopit vlastní odchod z našeho světa, odejít na onen svět z domova, dají potřebnému zdravotní péči , kterou rodina nedokáže, postará se o potřebné věci okolo samotného úmrtí i o psychologickou péči o pozůstalé. Paní Jana Červánková byla nominována na Ženu regionu - ona sama do týmu přináší radost, porozumění a podporu. Jejím cílem není pouze zajištění hospice po stránce provozní a finanční. Především chce být pomocí v přímé péči u umírajících a doprovázejících osob.

Všichni nominovaní na cenu Ď v Plzni bez ohledu na výsledky místního kola postupují do kola krajského a poté celostátního, které se také za naší podpory a pod záštitou ministra kultury Mgr. Daniela Hermana uskuteční 17. května na Nové scéně Národního divadla.

Poděkování náleží:

Rodinný pivovar Chodovar, pan Jiří Plevka st.
– generální partner Talk show Plzeňská souhvězdí 10. ročník (ve vazbě na podporu ceny Ď 2016)

Realitní kancelář EVROPA Plzeň, paní Renée Zedníčková
– generální partner „Místní ceny Ď v Plzni 2017“ a hostitel večera (úhrada nájemného divadla a pohoštění)


Městská cena Ď
Předání místní ceny Ď v Plzni 2017 z rukou Renée Zedníčkové (vlevo)
oceněné Janě Červánkové (vpravo), ředitelce hospicové péče Domov.


Městská cena Ď
 nahoru   |   domů
     produkce: +420/774 419 696                               pořadatel: +420/608 702 768                               cena-d@centrum.cz                               www.cena-d.cz