www.cena-d.cz
 úvod | magazín Ď | městská kola | krajská kola | celostátní kolo | nominace | kolegium | přehled oceněných | fotogalerie | statut | partneři | ohlasy | slovo pořadatele | kontakt

Krajská kola 2020 - info
Realizovaná krajská kola 2020
Krajské nominace 2020
   - Jihočeský kraj
   - Jihomoravský kraj
   - Karlovarský kraj
   - Královéhradecký kraj
   - Liberecký kraj
   - Moravskoslezský kraj
   - Olomoucký kraj
   - Pardubický kraj
   - Plzeňský kraj
   - region hl.m. Prahy
   - Středočeský kraj
   - Ústecký kraj
   - kraj Vysočina
   - Zlínský kraj
Krajská Kolegia 2020
Krajská kola další ročníky
 

K R A J S K É   N O M I N A C E / MORAVSKOSLEZSKÝ   KRAJ -   CENA Ď 2020


Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava nominuje:

Tango Havlíčkův Brod v.o.s. - Každý rok se děti našeho dětského domova těší na dárečky pod stromeček. Jejich přání nám pomáhají splnit šikovní manažeři na vozíku z Havlíčkova Brodu. Za trpělivost a obětavou práci jim srdečně děkujeme. Díky jejich snažení prožijí děti kouzelné Vánoce.

Sdružení Česká ZOO, Ostrava - Kunčice nominuje:

Rohostav s.r.o. - „BÍLÝ SLON“ Ceny za odchov a stavbu roku v Zoologických zahradách, které jsou členy UCSZ - Nominovaný subjekt již mnoho let přispívá nemalou částkou na ceny pro chovatele Zoologických zahrad, předávané každoročně naším sdružením za vítězství v soutěži „BÍLÝ SLON“, za jejich nasazení nad rámec pracovních povinností při odchovech těch nejvzácnějších druhů živočichů na této planetě.

Domov Vesna p. o., Orlová-Lutyně nominuje:

Leona Fulnečková, Jana Sekerová, Barbora Škutová, Magdaléna Venglářová - Rádi bychom nominovali na tuto cenu své spolupracovníky. Všechna nominovaná děvčata pracují jako aktivizační pracovnice v Domově Vesna Orlová, p. o. Projekt s názvem "Vesna šije" - Pomoc má různé podoby a o tom nás přesvědčila epidemie koronaviru. Všichni zaměstnanci dělali možné a někdy i nemožné, aby naši uživatelé měli zajištěnou co nejlepší péči. Hned jak padlo rozhodnutí, zakrývat si ústa a nos prakticky vším co je po ruce a rouška se stala nedostatkovým zbožím. Daly naše aktivizační pracovnice hlavy dohromady. Domluvili se hned. Dvě donesli své šicí stroje. Ostatní hledali materiál, z čeho by se dali roušky ušít. Ta děvčata, která uměla šít, učila ty ostatní. Aby všichni zaměstnanci měli roušky. Nejenže se roušky šily v práci, ale děvčata je šila i o víkendech doma. Když bylo ušito pro zaměstnance, začalo se šít i pro uživatele. Z domu nosili prakticky všechno, z čeho se dali ušít roušky. Sluší se poděkovat všem, a tak bychom rádi poděkovali všem bezejmenným lidem a firmám, kteří nám v této době pomáhali.

Richard Langer, autor a pořadatel ceny Ď nominuje:

Jaroslav Svoboda - Pan Jaroslav Svoboda je předseda Sdružení česká zoo, miluje a podporuje naše zoologické zahrady, pořádá ceny Bílý slon nejlepším našim chovatelům v zoo o nichž tvrdí, že jsou nejlepší na světě, v různých končinách zeměkoule pomáhá osobně zachraňovat ohrožené druhy zvířat (například strávil mnoho měsíců v oceánech při záchraně želv) a v neposlední řadě od roku 2011 každým rokem, tedy deset let, velmi zásadně pomáhá organizovat krajská kola ceny Ď v Moravskoslezském kraji (pomoc je tak velká, že přesahuje do celého projektu), navíc všude dělá ceně Ď velkou osvětu a jak může, ceně Ď pomůže. Jardo, jsi neopakovatelný přírodní úkaz! Díky!!!

Dětský domov a Školní jídelna Radkov-Dubová nominuje:

Ing.Daniel Viceník a Jarmila Viceníková - Naprosto ojedinělý, příkladný, obětavý a profesionální přístup v rámci, náročné práce v oblasti přípravy dětí na budoucí život. Ve spojení s lidským a ochotným přístupem pomoci, bez ohledu na svůj volný čas.

Tomáš Slavata - Nominace je podána na základě nezištné pomoci a podpory v době kovidu-19.

  nahoru   |   domů
     produkce: +420/774 419 696                               pořadatel: +420/608 702 768                               cena-d@centrum.cz                               www.cena-d.cz